Výsledky 2019/2020

Přinášíme vám souhrné výsledky po započítání všech závodů, které měly standardní kategorie a výsledky v orisu (Adamna cup, Vánoční Magnus cup, Onos cup, Kufrování s medvědem, Hromniční trápení, O-Mikron, Hruška cup). Věříme, že se nám do příštího roku podaří vytvořit jasný systém, které závody budou hodnoceny v rámci BZL, a také aby průběžné výsledky byly dostupné brzy po závodě. Zároveň se však budeme vždy snažit o to, abyste u nás v zimním období našli informace ke všem orientačním závodům v Brně a okolí.

Způsob bodování

Celkové výsledky jsou hodnoceny z cca 70% nejlepších závodů. V celkovém pořadí jsou tedy brány v potaz 4 nejlepší výsledky ze 7 závodů. Body za jednotlivé závody závody jsou rozděleny následovně: 1. místo 200 bodů, 2. 190b, 3. 182b, 4. 176b, 5. 172b, 6. 170b, 7. 169b, 8. 168b...

Výsledky

Dtop 4Adamna CupVánoční Magnus cupOnos cupKufrování s medvědemHromniční trápeníO-mikronHruška cup
1.Natalia HiklováZBM8350790200
(1.)
182
(3.)
200
(1.)
190
(2.)
200
(1.)
190
(2.)
2.Markéta TesařováZBM9456710154
(22.)
172
(5.)
176
(4.)
190
(2.)
172
(5.)
3.Lucie MatulováADA8880677166
(10.)
166
(10.)
172
(5.)
170
(6.)
169
(7.)
4.Eva KabáthováZBM8966672169
(7.)
165
(11.)
166
(10.)
172
(5.)
5.Věra MádlováZBM8951670159
(17.)
158
(18.)
162
(14.)
167
(9.)
182
(3.)
6.Klára BarnatováZBM0352667163
(13.)
167
(9.)
170
(6.)
167
(9.)
7.Emma BednaříkováZBM0359664162
(14.)
164
(12.)
169
(7.)
169
(7.)
8.Jana KubáňováTBM7275660150
(26.)
161
(15.)
156
(20.)
165
(11.)
169
(7.)
165
(11.)
9.Tereza DuškováTBM0554653135
(41.)
160
(16.)
176
(4.)
157
(19.)
160
(16.)
10.Veronika KřístkováZBM8379647157
(19.)
157
(19.)
161
(15.)
172
(5.)
11.Markéta RotkováZBM0455643162
(14.)
137
(39.)
168
(8.)
176
(4.)
12.Hana La CarbonaraTBM7652642158
(18.)
154
(22.)
168
(8.)
162
(14.)
13.Lenka KočováZBM8160640136
(40.)
144
(32.)
153
(23.)
155
(21.)
165
(11.)
167
(9.)
14.Monika MolnárováZBM9459636157
(19.)
149
(27.)
150
(26.)
166
(10.)
163
(13.)
15.Monika MazalováRBK9252624143
(33.)
139
(37.)
159
(17.)
164
(12.)
158
(18.)
16.Kateřina Jégrovánereg.612127
(49.)
144
(32.)
151
(25.)
156
(20.)
161
(15.)
17.Lada JemelíkováVBM6555597125
(51.)
146
(30.)
163
(13.)
163
(13.)
18.Nataša RichterováADA7451590108
(68.)
137
(39.)
154
(22.)
141
(35.)
158
(18.)
134
(42.)
19.Lucia KovalančíkováZBM9357582182
(3.)
200
(1.)
200
(1.)
20.Alena FinstrlováZBM7550582129
(47.)
145
(31.)
158
(18.)
150
(26.)
21.Veronika TomanováLBM7751573121
(55.)
134
(42.)
133
(43.)
140
(36.)
155
(21.)
144
(32.)
22.Kamila Tachovskánereg.572115
(61.)
135
(41.)
138
(38.)
150
(26.)
149
(27.)
23.Šárka BeránkováZBM7356568DISK131
(45.)
128
(48.)
146
(30.)
135
(41.)
154
(22.)
133
(43.)
24.Magdalena BašeováZBM0252567129
(47.)
146
(30.)
160
(16.)
132
(44.)
25.Hana Buráňovánereg.564DISK130
(46.)
149
(27.)
134
(42.)
151
(25.)
129
(47.)
26.Dagmar VrškováZBM7850563126
(50.)
136
(40.)
135
(41.)
145
(31.)
147
(29.)
27.Tereza KorpasováTBM9898554172
(5.)
182
(3.)
200
(1.)
28.Julie FinstrlováZBM0552529169
(7.)
190
(2.)
170
(6.)
29.Jana Košíkovánereg.527104
(72.)
140
(36.)
147
(29.)
DISK136
(40.)
30.Hana HlavováKON8888519167
(9.)
170
(6.)
182
(3.)
31.Gabriela Rotkovánereg.517110
(66.)
125
(51.)
DISK139
(37.)
143
(33.)
32.Nela Královánereg.505103
(73.)
125
(51.)
137
(39.)
140
(36.)
33.Markéta UhnaváZBM8485501164
(12.)
161
(15.)
176
(4.)
34.Kateřina ŠtěpánkováTBM7654489160
(16.)
165
(11.)
164
(12.)
35.Jindra PerůtkováZBM8989484161
(15.)
159
(17.)
164
(12.)
36.Barbora ZháňalováZBM9354480156
(20.)
159
(17.)
165
(11.)
37.Jana MatuškováRBK9999472151
(25.)
153
(23.)
168
(8.)
38.Kamila MesiarkinováASU8282452139
(37.)
158
(18.)
155
(21.)
39.Marcela FuchsováTBM7260449141
(35.)
156
(20.)
152
(24.)
40.Vlasta DouškováTBM7060428120
(56.)
152
(24.)
156
(20.)
41.Marie JaníkováUBM7852424132
(44.)
143
(33.)
149
(27.)
42.Hana BarnatováZBM7756420134
(42.)
144
(32.)
142
(34.)
43.Eliška DrábkováTTR0151418116
(60.)
DISK150
(26.)
152
(24.)
44.Jana Kaděrovánereg.416132
(44.)
147
(29.)
137
(39.)
45.Lenka HruškováZBM6251402113
(63.)
130
(46.)
DISK159
(17.)
46.Markéta MulíčkováABM0362366190
(2.)
176
(4.)
47.Tereza NovotnáPHK9255366176
(4.)
190
(2.)
48.Jitka KyclováLBM745035199
(77.)
124
(52.)
128
(48.)
49.Karolína HovořákováZBM0351350168
(8.)
182
(3.)
50.Kateřina ChromáZBM9451339170
(6.)
169
(7.)
51.Martina OpálkováBBM0050335163
(13.)
172
(5.)
52.Jitka JeřábkováTZL9453332165
(11.)
167
(9.)
53.Ivana KorpasováLBM7362328160
(16.)
168
(8.)
54.Daniela BotikováLCE9158316155
(21.)
161
(15.)
55.Petra Bauerovánereg.307144
(32.)
163
(13.)
56.Lucie BroschováRBK7451304146
(30.)
DISK158
(18.)
57.Hana FučíkováVBM7751304147
(29.)
157
(19.)
58.Kateřina SchwabováTBM7371300149
(27.)
151
(25.)
59.Barbora Tomáškovánereg.300140
(36.)
160
(16.)
60.Lucie CicvárkováZBM7651299148
(28.)
151
(25.)
61.Jana KönigováZBM8661299148
(28.)
151
(25.)
62.Klára MazálkováZBM0558299146
(30.)
153
(23.)
63.Jana Smítalovánereg.295142
(34.)
153
(23.)
64.Natálie BaláčováTBM0560292148
(28.)
144
(32.)
65.Hana ŠmelíkováASU6999291138
(38.)
153
(23.)
66.Jitka TesařováRBK6451291DISK145
(31.)
DISK146
(30.)
67.Marcela HiršováVBM7079289137
(39.)
152
(24.)
68.Viktorie Šťastnánereg.289130
(46.)
159
(17.)
69.Pavlína CíchováTTR7452289150
(26.)
139
(37.)
70.Hana NedbálkováZBM9755287133
(43.)
154
(22.)
71.Daniela BednaříkováVLI7759286148
(28.)
138
(38.)
72.Eva MulíčkováABM7469284142
(34.)
142
(34.)
73.Daniela TršováPBM7375282157
(19.)
125
(51.)
74.Iva MarečkováADA6551278147
(29.)
131
(45.)
75.Anna Vrbkovánereg.274131
(45.)
143
(33.)
76.Adéla BednaříkováVLI0059268132
(44.)
136
(40.)
77.Martina Unčovskánereg.268127
(49.)
141
(35.)
DISK
78.Eliška Jégrovánereg.267124
(52.)
143
(33.)
79.Zuzana HendrychováZBM8954265118
(58.)
147
(29.)
80.Lenka UrbánkováZBM7551252107
(69.)
145
(31.)
81.Radka Hájkovánereg.251112
(64.)
139
(37.)
82.Lenka ZajíčkováTBM7152250122
(54.)
128
(48.)
83.Tereza Pasekovánereg.241105
(71.)
136
(40.)
84.Magdaléna KlusáčkováZBM9452200200
(1.)
85.Adélka IndrákováZBM9153190190
(2.)
86.Vlaďka RaclavskáUOL0253182182
(3.)
87.Martina VališováTBM9669176176
(4.)
88.Zdenka KozákováTBM7952172172
(5.)
89.Jana GebauerováZBM7951170170
(6.)
90.Magdalena HájkováLCE9155168168
(8.)
91.Petra KoporováZBM9353168168
(8.)
92.Hana DouškováTBM0659167167
(9.)
93.Lenka Liščinskánereg.167167
(9.)
94.Lucie HlaváčováTBM0660166166
(10.)
95.Soňa BeržinskáSBK8554166166
(10.)
96.Eliška TomanováLBM0651164164
(12.)
97.Ema FuchsováTBM0653164164
(12.)
DISK
98.Lucie KorpasováTBM0151163163
(13.)
99.Natália Ježíkovánereg.162162
(14.)
100.Klára Marvánovánereg.162162
(14.)
101.Lucie Pančochovánereg.162162
(14.)
102.Zuzana RaclavskáUOL0251161161
(15.)
103.Zuzana DrábkováTBM8452160160
(16.)
104.Adriana Plotzerovánereg.159159
(17.)
105.Regina MokráABM6854157157
(19.)
106.Száva Zsigmondnereg.156156
(20.)
107.Petra GrycováTBM7467156156
(20.)
108.Gabriela Ježíkovánereg.156156
(20.)
109.Magdalena SladkáPBM8450155155
(21.)
110.Veronika GrycováTBM9859155155
(21.)
111.Martina JalováRBK8355154154
(22.)
112.Kristina Čablovánereg.154154
(22.)
113.Lenka JirkováSBK8383153153
(23.)
114.Dana Tomíčkovánereg.153153
(23.)
115.Zuzana Šipošovánereg.153153
(23.)
116.Veronika PtáčkováTBM7374152152
(24.)
117.Radka ŠichováZBM8051152DISK152
(24.)
118.Adéla ChromáTBM8870151151
(25.)
119.Alžbeta Stehlíkovánereg.150DISK150
(26.)
120.Stehlíková Alžbetanereg.149149
(27.)
121.Ľubomíra Ježíkovánereg.149149
(27.)
122.Markéta Tollarovánereg.148148
(28.)
123.Naďa ObrátilováABM6654148148
(28.)
124.Barbora JiráskováSHK9050148148
(28.)
125.Lenka MikováTBM0460147147
(29.)
126.Michaela Tužilovánereg.145145
(31.)
127.Tereza UhlíkováPGP9162145145
(31.)
128.Zuzana DittrichováKON9175144144
(32.)
129.Marie NešporováTTR7251142142
(34.)
130.Klára ŠmídováUBM9857141141
(35.)
131.Anežka ŠpirkováLPU9051141141
(35.)
132.Hana Šulerovánereg.140140
(36.)
133.Denisa Jemelíkovánereg.138138
(38.)
134.Veronika Vassarynanereg.135135
(41.)
135.Košíková JItkaVSP7799134134
(42.)
136.Jolana KrálováTBM0360133133
(43.)
137.Hana DvořákováZBM8676131131
(45.)
138.Martina HumlíčkováUBM0151130130
(46.)
139.Anna BoučkováTBM0051129129
(47.)
MS
140.Ivana SmětákováHLV8153128128
(48.)
DISK
141.Jana HumlíčkováUBM7351127127
(49.)
142.Adriana Karničovánereg.127127
(49.)
143.Květa Dohnalovánereg.126126
(50.)
144.Barbora StehlíkováZBM0559126126
(50.)
145.Marta Markovánereg.126126
(50.)
146.Jana StehlíkováTBM8658123123
(53.)
DISK
147.Zora ČelechovskáUBM7451119119
(57.)
148.Vanessa Boncina Abigaelnereg.117117
(59.)
149.Renata KučerováZBM7654114114
(62.)
150.Eva KroutilováTBM7861111111
(65.)
151.Iva MikováTBM7071109109
(67.)
DISK
152.Přibyl Dovrtělová Gabrielanereg.106106
(70.)
153.Hana VaculínováTBM8354102102
(74.)
154.Dana KurečkováABM7650101101
(75.)
155.Slavka Kozlovanereg.100100
(76.)
156.Pavel Suknereg.0MS
157.Lenka Jablonovskanereg.0DISK
158.Petra StaškováZBM82550DISK
159.Miroslava HlavováKON63890DISK
160.Hanousková Boučková DanielaTBM72820DISK
161.Vladimír Hrůzanereg.0MS
162.Vendula SkoupáSTE01520DISK
163.David Jagernereg.0MS
164.Kateřina ŠuterováCET83510DISK
Htop 4Adamna CupVánoční Magnus cupOnos cupKufrování s medvědemHromniční trápeníO-mikronHruška cup
1.Marek PrášilSJI7313762169
(7.)
172
(5.)
200
(1.)
190
(2.)
200
(1.)
2.Otakar HiršZBM9801756190
(2.)
200
(1.)
166
(10.)
200
(1.)
3.Jakub ZimmermannTBM8911691172
(5.)
165
(11.)
172
(5.)
182
(3.)
4.Alexandr JordanovZBM9503684167
(9.)
161
(15.)
156
(20.)
182
(3.)
168
(8.)
167
(9.)
5.Adam UrbánekZBM0302683190
(2.)
160
(16.)
165
(11.)
168
(8.)
6.Stanislav MokrýZBM9202681176
(4.)
162
(14.)
163
(13.)
172
(5.)
170
(6.)
7.Jáchym CoufalZBM0200680176
(4.)
169
(7.)
172
(5.)
163
(13.)
8.Jiří ZelinkaMBM8740676153
(23.)
164
(12.)
170
(6.)
176
(4.)
166
(10.)
9.Jiří EhlTBM7701672166
(10.)
168
(8.)
152
(24.)
176
(4.)
135
(41.)
162
(14.)
10.Michal JirásekSHK8901668165
(11.)
169
(7.)
169
(7.)
165
(11.)
11.Tomáš HiklZBM8100650161
(15.)
166
(10.)
162
(14.)
161
(15.)
160
(16.)
12.Zdeněk MazalVBM8103645164
(12.)
156
(20.)
166
(10.)
159
(17.)
148
(28.)
13.Petr MatulaADA8202644163
(13.)
150
(26.)
160
(16.)
162
(14.)
159
(17.)
14.Jakub ŠromTBM9502641160
(16.)
167
(9.)
159
(17.)
155
(21.)
15.Matěj CíchaTTR0102625146
(30.)
151
(25.)
156
(20.)
165
(11.)
153
(23.)
16.Vojtěch MarekZBM0410606156
(20.)
139
(37.)
155
(21.)
156
(20.)
17.Tomáš OdehnalPBM0500604152
(24.)
148
(28.)
145
(31.)
158
(18.)
146
(30.)
18.Jaroslav KočaZBM8206603151
(25.)
127
(48.)
140
(36.)
148
(28.)
152
(24.)
152
(24.)
140
(36.)
19.Pavel KořanVBM7401598144
(32.)
133
(43.)
149
(27.)
151
(25.)
154
(22.)
20.Tomáš KynclZBM7201589125
(50.)
149
(27.)
145
(31.)
157
(19.)
138
(38.)
21.Petr SvobodaABM7124573129
(47.)
122
(53.)
114
(62.)
147
(29.)
147
(29.)
150
(26.)
125
(51.)
22.Jiří Klieštíknereg.570125
(51.)
129
(46.)
127
(49.)
152
(24.)
138
(38.)
151
(25.)
23.Lubomír TršPBM7302564117
(59.)
134
(42.)
154
(22.)
150
(26.)
126
(50.)
24.Karel PauschekZBM8509550128
(48.)
126
(49.)
141
(35.)
147
(29.)
134
(42.)
25.Pavel MokrýABM6801541122
(54.)
110
(65.)
119
(57.)
143
(33.)
130
(46.)
146
(30.)
115
(61.)
26.Luděk OdehnalADA7400533116
(60.)
135
(41.)
126
(50.)
156
(20.)
113
(63.)
27.Jan ZháňalZBM8721524172
(5.)
170
(6.)
182
(3.)
DISK
28.Miroslav BeránekZBM770551994
(82.)
108
(67.)
105
(71.)
132
(44.)
135
(41.)
144
(32.)
93
(83.)
29.Tomáš BašeZBM7402518123
(53.)
132
(44.)
134
(42.)
129
(47.)
30.Jan OtoupalíkTBM712350999
(77.)
118
(57.)
110
(66.)
135
(41.)
114
(62.)
142
(34.)
114
(62.)
31.Jiří HrazdilZBM8418508132
(44.)
113
(62.)
103
(73.)
142
(34.)
121
(55.)
32.Martin FousekRBK7801499127
(49.)
124
(51.)
115
(61.)
133
(43.)
33.Jan StrýčekADA0503497166
(10.)
163
(13.)
168
(8.)
34.Matěj HrabošTBM9547489160
(16.)
161
(15.)
168
(8.)
35.Petr PřikrylZBM6708475144
(32.)
155
(21.)
176
(4.)
36.Marcel SkřivanekJPV7713475162
(14.)
147
(29.)
166
(10.)
37.Ondřej MokrýABM9410473167
(9.)
164
(12.)
142
(34.)
38.Jan KomendaZBM9902467157
(19.)
167
(9.)
143
(33.)
39.Vladimír DušekTBM7400466105
(71.)
104
(71.)
95
(81.)
146
(30.)
DISK111
(65.)
40.Novotný TomášTTR0305464158
(18.)
155
(21.)
151
(25.)
41.Josef RacekZBM0400463DISK154
(22.)
159
(17.)
150
(26.)
42.Martin GrünwaldSBK7903459153
(23.)
147
(29.)
159
(17.)
43.Jaroslav BrabecZBM8242458148
(28.)
169
(7.)
141
(35.)
44.Petr DrábekTTR670145385
(91.)
94
(81.)
76
(100.)
130
(46.)
105
(71.)
124
(52.)
45.Marek Unčovskýnereg.446103
(72.)
93
(83.)
117
(59.)
133
(43.)
46.Adam KožoušekZBM8512436130
(46.)
153
(23.)
153
(23.)
47.Tomáš RedlichMAS8200432138
(38.)
157
(19.)
137
(39.)
48.Petr SobotkaPZR700842992
(84.)
91
(85.)
119
(57.)
127
(49.)
49.Václav CíchaTTR0401428140
(36.)
143
(33.)
145
(31.)
50.Adam ZřídkaveselýPBM0505428137
(39.)
142
(34.)
149
(27.)
51.Michal ŠrubařZBM8607427143
(33.)
157
(19.)
127
(49.)
52.Tomáš KavanTBM8603415148
(28.)
136
(40.)
131
(45.)
53.Miroslav KyclLBM710041589
(87.)
90
(86.)
133
(43.)
103
(73.)
54.Matěj HanousekRBK0404413141
(35.)
139
(37.)
133
(43.)
55.Jaroslav KorpasLBM6113412117
(59.)
142
(34.)
153
(23.)
56.Pavel RotekZBM7704400DISK134
(42.)
131
(45.)
135
(41.)
57.Kamil HanousekRBK7401386112
(64.)
144
(32.)
130
(46.)
58.Svatoš CoufalZBM6700384142
(34.)
120
(56.)
DISK122
(54.)
59.Vít SuchomelMBM8448384116
(60.)
144
(32.)
124
(52.)
60.Jan KrálTBM6901382126
(50.)
DISK128
(48.)
128
(48.)
61.Petr VostalTBM741138283
(93.)
93
(82.)
DISK109
(67.)
97
(79.)
62.David PoláchZBM800338087
(89.)
95
(80.)
79
(97.)
106
(70.)
92
(84.)
63.Ondřej Ženkanereg.371119
(57.)
114
(62.)
138
(38.)
64.Radek CíchaTTR7503361104
(72.)
109
(66.)
148
(28.)
DISK
65.Nikolaj JordanovVBM6501353117
(58.)
130
(46.)
106
(70.)
66.Pavel BrlicaZBM9302352170
(6.)
182
(3.)
67.Pavel MatuškaRBK7001352DISK92
(83.)
140
(36.)
120
(56.)
68.Štěpán MudrákLCE9601348176
(4.)
172
(5.)
69.Vladimír KelblZBM9711347190
(2.)
157
(19.)
70.Vladan HenekVBM8002337167
(9.)
170
(6.)
71.Radek Musilnereg.334118
(58.)
107
(68.)
109
(67.)
72.Luděk FinstrleZBM7902331170
(6.)
DISK161
(15.)
73.Robert KurečkaABM7210329110
(66.)
111
(64.)
108
(68.)
74.Marek Lasotanereg.320115
(61.)
97
(79.)
DISK108
(68.)
75.Jan FátorSHK7907320162
(14.)
158
(18.)
76.Miloš DvořákBBM730031988
(88.)
121
(55.)
110
(66.)
77.Jan DrábekZBM8511318164
(12.)
154
(22.)
78.Petr Novotnýnereg.31690
(86.)
98
(77.)
128
(48.)
DISK
79.Jan KarlíkTBM8809315100
(76.)
106
(69.)
109
(67.)
80.Pavel Šimečeknereg.315101
(75.)
116
(60.)
98
(78.)
81.Martin Kincnereg.314157
(19.)
157
(19.)
82.Tomáš DoušekTBM0401313162
(14.)
151
(25.)
83.Petr Boknereg.311DISK96
(79.)
84
(92.)
MS131
(45.)
84.Aleš PrášilSJI7415311151
(25.)
160
(16.)
85.Vilém BednaříkVLI0509306152
(24.)
154
(22.)
86.Tomáš PrášilTTR0501303150
(26.)
153
(23.)
87.Jiří HlaváčTBM6116298139
(37.)
159
(17.)
88.Ondřej Stehlíknereg.295154
(22.)
141
(35.)
89.Tomáš Rudolfnereg.29474
(102.)
129
(47.)
DISK91
(85.)
90.Matěj Rajnošeknereg.293146
(30.)
147
(29.)
91.Martin MalýTBM7610291103
(73.)
86
(90.)
102
(74.)
92.Libor ZřídkaveselýZBM7207288140
(36.)
148
(28.)
93.Vít Tachovskýnereg.28297
(79.)
97
(78.)
88
(88.)
94.Tomáš LiščinskýZBM8411279142
(34.)
137
(39.)
95.Martin Račanskýnereg.277145
(31.)
132
(44.)
96.Jan PeťovskýSBK6201274125
(51.)
149
(27.)
97.Tomáš Pasekanereg.269126
(50.)
143
(33.)
98.Jan ProcházkaTBM490726991
(84.)
75
(101.)
103
(73.)
99.Tomáš BouškaABM9205268129
(47.)
139
(37.)
100.David AlešLCE7517267143
(33.)
124
(52.)
101.Jakub Unčovskýnereg.266DISK135
(41.)
131
(45.)
102.Jan NešporTTR6101266139
(37.)
127
(49.)
103.Jan UrbanSBK7537262123
(53.)
139
(37.)
104.Petr BroschRBK7111260128
(47.)
132
(44.)
105.Matěj FousekRBK0402260DISKDISK124
(52.)
136
(40.)
106.Vít KasalPBM7540258138
(38.)
120
(56.)
107.Jan Krampla MichalUOL0302256133
(43.)
123
(53.)
108.Jiří MarečekADA5901254136
(40.)
118
(58.)
109.Lukáš KyclLBM0300254133
(43.)
121
(55.)
110.Radek BurdilákMBM8533251DISK134
(42.)
117
(59.)
111.Tomáš KramplaUOL6601247134
(42.)
113
(63.)
112.Ivo CicvárekZBM7504245123
(52.)
122
(54.)
113.Pavel ZelenýZBM7302244115
(60.)
129
(47.)
114.Erik HinkelmannZBM9403243131
(45.)
112
(64.)
115.Claudio La CarbonaraTBM733723998
(78.)
141
(35.)
116.Martin KulichZBM9009237112
(63.)
125
(51.)
117.Zbyšek PodhrázskýZBM8202223109
(67.)
114
(61.)
118.Jiří ŠafekSBK762121994
(82.)
125
(51.)
119.Jan Charvátnereg.218100
(75.)
118
(58.)
120.Lukáš PeckaHLV7707217113
(63.)
104
(72.)
121.Aleš BednaříkVLI7309216101
(74.)
115
(61.)
122.Tomáš PodivínskýSCP7201216116
(59.)
100
(76.)
123.Jáchym Tomášeknereg.20999
(76.)
110
(66.)
124.Jiří ŠtěpánekLBM540120789
(87.)
118
(58.)
125.Ondřej TomanLBM7517205105
(70.)
100
(76.)
126.Jiří ThiemelASU8948201114
(62.)
87
(89.)
127.Jonáš HubáčekLCE9501200200
(1.)
DISK
128.Miloš NykodýmZBM9005200200
(1.)
129.Kamil Babulanereg.20095
(81.)
DISK105
(71.)
130.Bronislav PřibylTZL8603200200
(1.)
131.Jan KlusáčekZBM9301190190
(2.)
132.Daniel HájekZBM8919190190
(2.)
133.Jan RusinLPU0008190190
(2.)
134.Michal Vrbkanereg.18977
(99.)
112
(64.)
135.Tomáš HorkýTBM674718985
(91.)
104
(72.)
136.Ondřej StejskalLBM880118581
(95.)
104
(72.)
137.Palo BukovacZBM8101182182
(3.)
138.Matěj BurdaBOR9608182182
(3.)
139.Jan BořilTBM9700182182
(3.)
140.Vojtěch SýkoraLCE9801176176
(4.)
141.Radim PerknovskýJPV8235170170
(6.)
142.Jakub HruškaZBM9515169169
(7.)
143.Jan GrundmannLPU9410169169
(7.)
144.Johan VavrysLCE9302168168
(8.)
145.Adam BravenýVBM8801168168
(8.)
146.David VedraTBM7402167167
(9.)
147.Adam KazdaTJN9104165165
(11.)
148.de Neyer Gillesnereg.165165
(11.)
149.Josef ŠtěrbákZBM0409164164
(12.)
150.Kateřina GrycováTBM0058164164
(12.)
151.Milan JalovýRBK8347164164
(12.)
152.Milan Nevěčnýnereg.16382
(94.)
81
(95.)
153.Vít BravenýZBM9102163163
(13.)
154.Michal JirkaSBK8403163163
(13.)
155.Zdeněk StachoňSKM8014163163
(13.)
156.Šimon Šipošnereg.161161
(15.)
157.Kryštof PanovecLCE0011161161
(15.)
158.Josef ŠuteraCET7901160160
(16.)
159.Jozef Pelikannereg.159159
(17.)
DISK
160.Tomáš ZdráhalOOL8801159159
(17.)
161.Vojtěch GrycTBM0106158158
(18.)
162.Peter Karchnereg.158158
(18.)
163.Tomáš VavříkMOV0004158158
(18.)
164.Petr HroudaVBM6900156156
(20.)
165.Jiří ValentaLCE9201155155
(21.)
166.Jan KopáčekCHT8510155155
(21.)
167.Šimon Kukurugyanereg.155155
(21.)
168.Šimon MižúrZBM9443154154
(22.)
169.Martin JandaDOB8002153153
(23.)
170.Pavel MudrákTBM6900150150
(26.)
171.Vojtěch FousekRBK0403150150
(26.)
172.Vítězslav KhýnTBM8304149149
(27.)
173.Jiří Kozubíknereg.149149
(27.)
174.Vojtěch FloriánABM9901149149
(27.)
175.Petr DvořáčekTBM7013147147
(29.)
176.Jan MokrýABM6611146146
(30.)
177.Petr JašekSTE7601146146
(30.)
178.Yevhen Mazurnereg.145145
(31.)
179.Tomáš KalinaTBM8505145145
(31.)
180.Karel FučíkVBM7246145145
(31.)
181.Jakub VlažnýLCE9102144144
(32.)
182.Christian Heffnernereg.144144
(32.)
183.Lukáš Václaveknereg.143143
(33.)
184.Radek SmutnýABM6701141141
(35.)
185.Jan HübnerCTB7902141141
(35.)
186.Vladimír BuřtSBK6301140140
(36.)
187.Tomáš ChloupekVBM8404140140
(36.)
188.Petr PerničkaTZL7336139139
(37.)
189.Tomáš VernerVBM8204138138
(38.)
190.Petr Tužilnereg.138138
(38.)
191.Jan PicekTJN9101138138
(38.)
192.Petr Vaculínnereg.138138
(38.)
193.Ondřej MulíčekABM7405137137
(39.)
194.Tomáš Staněknereg.137137
(39.)
195.Michal Gregornereg.137137
(39.)
196.Michal Dadáknereg.136136
(40.)
197.Roman Hrabecnereg.136136
(40.)
198.Michael Pölzelbauernereg.136136
(40.)
199.Pavel Suknereg.135135
(41.)
200.Áron Lessnereg.134134
(42.)
201.Jan PavelkaMBM8500133DISK133
(43.)
202.Lukáš RůžičkaKSU7849132132
(44.)
203.Petr KolekASU7501131131
(45.)
204.Aleš Krestanereg.131131
(45.)
205.Jiří UrválekTBM6107130130
(46.)
206.Pavel PulecVBM6201129129
(47.)
207.Marek Hrašnanereg.128128
(48.)
208.Steve Chalknereg.126126
(50.)
209.Petr VychodilSBK7535124124
(52.)
210.Václav Smolíknereg.124124
(52.)
211.Jaroslav JalovýRBK8145122122
(54.)
212.Ladislav Bažantnereg.121121
(55.)
213.Hana FučíkováVBM7751121121
(54.)
214.Bartoš MariánVSP8201120120
(56.)
215.Jan DresslerSBK7911120120
(55.)
216.Robert ZdráhalOOL5707119119
(56.)
217.Vojtěch Procházkanereg.119119
(57.)
218.Jindřich Jašeknereg.116116
(60.)
219.Lukáš BuřtSBK9001113113
(63.)
220.Matěj Jurisanereg.111111
(65.)
221.Zdeněk RajnošekBZR6301111111
(65.)
222.Vasyl Tkachenkonereg.111111
(65.)
223.Miroslav SlukaSBK7207108108
(68.)
224.Ivo DenemarekBBM7901108108
(68.)
225.Martin ŠňupárekTBM7107107107
(69.)
226.Jan Škvornereg.107107
(69.)
227.René HumlíčekUBM7101107107
(69.)
228.Ladislav JadviščokUOL7700107107
(69.)
229.Petr MacháčekZBM0112106106
(70.)
230.Oldřich Tomíčeknereg.106106
(70.)
231.Tomáš Hanžlnereg.102102
(74.)
232.Vojtěch DrábekTTR0103102DISK102
(73.)
233.Vladan ZelenýZBM0405102102
(74.)
234.Radek ŠilarUBM7201101101
(75.)
235.Ivo Hažmuknereg.101101
(75.)
236.Marek SladkýPBM86049999
(77.)
237.Pavel Dohnalnereg.99DISK99
(77.)
DISK
238.George Neagunereg.9898
(78.)
239.Matěj BašeZBM05099696
(80.)
240.Petr Dvořáknereg.9696
(80.)
241.Václav Hadravanereg.9696
(80.)
242.Jan FuchsTBM71019595
(81.)
243.Petr HumlíčekUBM97019494
(82.)
244.Jiří KozelABM81019393
(83.)
DISK
245.Rostislav SmítalZBM79039292
(84.)
DISK
246.Tomáš Nekulanereg.9191
(85.)
DISK
247.Petr Viktorinnereg.8686
(90.)
248.Tomáš HruškaZBM64018484
(92.)
249.Michal Nováčeknereg.8383
(93.)
250.Martin Lončaričnereg.8282
(94.)
251.Jiří Poštanereg.8080
(96.)
252.Pavel Nečasnereg.8080
(96.)
253.Tomáš RůžičkaVBM84067979
(97.)
254.Radim HanousekTBM71057878
(98.)
255.Vasyl Berezovskyinereg.0DISK
256.Miroslav RajnohaUBM71040DISK
257.Jakub RačanskýTBM05030DISK
258.Lukáš KönigZBM80010DISK
259.Tomas Šipošnereg.0DISK
260.Petr UrbánekZBM73030DISK
261.Marcel Cristeanereg.0DISK
262.Tomáš Kohutnereg.0DISK
263.Jan SlivečkaMOV89010DISK
264.Daniel AutrataTBM90120DISKDISK
265.Štěpán HrobařASU91060DISK
266.David RajnohaTBM00030DISKDISK
267.Jan Skvařilnereg.0DISK
ZVtop 4Adamna CupVánoční Magnus cupOnos cupKufrování s medvědemHromniční trápeníO-mikronHruška cup
1.Tomáš UrbánekZBM0604800200
(1.)
200
(1.)
200
(1.)
200
(1.)
200
(1.)
2.Vojtěch KočaZBM0602736190
(2.)
182
(3.)
182
(3.)
182
(3.)
182
(3.)
3.Ondřej BroschRBK0606730182
(3.)
176
(4.)
182
(3.)
190
(2.)
176
(4.)
4.Jiří RačanskýTBM0706719157
(19.)
190
(2.)
200
(1.)
172
(5.)
5.Filip MarekZBM0706703169
(7.)
172
(5.)
162
(14.)
172
(5.)
149
(27.)
190
(2.)
6.Eliška TomanováLBM0651698163
(13.)
176
(4.)
169
(7.)
190
(2.)
7.Milan JašekTBM6201672159
(17.)
169
(7.)
163
(13.)
172
(5.)
168
(8.)
162
(14.)
8.Klára KočováZBM0850661137
(39.)
163
(13.)
162
(14.)
170
(6.)
166
(10.)
156
(20.)
155
(21.)
9.Luboš MinaříkTBM5711660158
(18.)
176
(4.)
163
(13.)
163
(13.)
154
(22.)
10.Magda BarnatováZBM0653657164
(12.)
170
(6.)
160
(16.)
163
(13.)
11.Matěj TomanLBM0909656168
(8.)
159
(17.)
157
(19.)
165
(11.)
164
(12.)
12.Monika JaškováTBM6363642136
(40.)
162
(14.)
144
(32.)
167
(9.)
161
(15.)
152
(24.)
13.Pavel ZabloudilTBM5003641143
(33.)
153
(23.)
165
(11.)
167
(9.)
156
(20.)
14.Jan LasotaZBM0603638166
(10.)
165
(11.)
147
(29.)
160
(16.)
15.Eva MarkováZBM0954620161
(15.)
151
(25.)
150
(26.)
151
(25.)
157
(19.)
16.Zdeněk Buráňnereg.619138
(38.)
145
(31.)
165
(11.)
154
(22.)
155
(21.)
145
(31.)
17.Antonín KarásekPLU0503618140
(36.)
142
(34.)
154
(22.)
162
(14.)
160
(16.)
18.Veronika RotkováZBM0854610127
(49.)
156
(20.)
161
(15.)
146
(30.)
147
(29.)
19.Libor RobotkaPBM5303601148
(28.)
155
(21.)
152
(24.)
146
(30.)
20.Pavel Fráňanereg.597133
(43.)
152
(24.)
130
(46.)
159
(17.)
153
(23.)
DISK
21.Helena ProcházkováTBM5351595149
(27.)
143
(33.)
149
(27.)
154
(22.)
142
(34.)
22.Tomáš KučeraZBM0605559DISK200
(1.)
190
(2.)
169
(7.)
23.Eva HiklováZBM0755544DISK144
(32.)
126
(50.)
DISK142
(34.)
132
(44.)
24.Jana TomanováLBM4955534142
(34.)
121
(55.)
138
(38.)
133
(43.)
25.Kristýna FinstrlováZBM0752508168
(8.)
DISK170
(6.)
170
(6.)
26.Martin ZřídkaveselýZBM0808485151
(25.)
168
(8.)
166
(10.)
27.Anna JaníkováUBM0855468151
(25.)
158
(18.)
159
(17.)
28.Radim CicvárekZBM0601466157
(19.)
145
(31.)
164
(12.)
29.Emil BauerVBM4410461157
(19.)
147
(29.)
157
(19.)
30.Michal KyclLBM0500460134
(42.)
167
(9.)
159
(17.)
31.Jan DufekTBM4231460DISK168
(8.)
140
(36.)
152
(24.)
32.Ondřej KyclLBM0501438152
(24.)
147
(29.)
139
(37.)
33.František DohnalZBM0811434128
(48.)
150
(26.)
156
(20.)
DISK
34.Vojtěch VrtílekZBM0714430127
(49.)
150
(26.)
153
(23.)
35.Jakub Lasotanereg.415130
(46.)
144
(32.)
141
(35.)
36.Marie VrtílkováZBM0960414133
(43.)
149
(27.)
132
(44.)
37.Roman Vrtíleknereg.413137
(39.)
143
(33.)
133
(43.)
38.Klára JaníkováUBM1053408119
(57.)
146
(30.)
143
(33.)
39.Vladimír Hrůzanereg.391123
(53.)
125
(51.)
143
(33.)
40.Jan UrválekTBM0707348176
(4.)
172
(5.)
41.Martin BuličkaZBM0807343167
(9.)
DISK176
(4.)
42.Jiří UrválekTBM6107337172
(5.)
165
(11.)
43.Nikolaj JordanovVBM6501328161
(15.)
167
(9.)
44.Anna DobrovolnáTBM0758328161
(15.)
167
(9.)
45.Jakub PrášilSJI0702327155
(21.)
172
(5.)
46.Marta VrbkováRBK0651324160
(16.)
164
(12.)
47.Martin ImlaufSNA6301322161
(15.)
161
(15.)
48.Aleš ChmelíkVBM4732322DISK164
(12.)
158
(18.)
49.Pavel KřížPZR4800318DISK165
(11.)
153
(23.)
50.Jakub Komendanereg.316154
(22.)
162
(14.)
51.Matěj BašeZBM0509313155
(21.)
158
(18.)
52.Martin Grünwaldnereg.312160
(16.)
152
(24.)
53.Martin CicvárekZBM0801308158
(18.)
150
(26.)
54.Magdaléna Vrbkovánereg.308140
(36.)
168
(8.)
55.Daniela TršováPBM7375305154
(22.)
151
(25.)
56.Matteo La CarbonaraTBM0801302DISK152
(24.)
150
(26.)
57.David DvořákABM0702301160
(16.)
141
(35.)
58.Michal DvořákABM0402300145
(31.)
155
(21.)
59.Václav DvořákABM7302296164
(12.)
132
(44.)
60.Jiří Kosnereg.296146
(30.)
150
(26.)
61.Petr Šimeknereg.288139
(37.)
149
(27.)
62.Marie JalováRBK5761287139
(37.)
148
(28.)
63.Věra SalajkováLBM5558284145
(31.)
139
(37.)
64.Ladislav PtáčekBBM5300282147
(29.)
135
(41.)
65.Jiří Toufarnereg.277131
(45.)
146
(30.)
66.Jan ProcházkaTBM4907275148
(28.)
127
(49.)
67.Jaroslav JalovýRBK5719273122
(54.)
151
(25.)
68.Eva LiščinskáTBM4451268138
(38.)
130
(46.)
69.Martina DvořákováABM7253267143
(33.)
124
(52.)
70.Lucie DvořákováBBM0750263125
(51.)
DISK138
(38.)
71.Jan Vřešťálnereg.258122
(54.)
136
(40.)
72.Iva Hesovánereg.257123
(53.)
DISK134
(42.)
73.Mikuláš Dojivanereg.252118
(58.)
134
(42.)
74.Ondřej PtáčekTBM7120190190
(2.)
75.Lubomír TršPBM7302182182
(3.)
76.Radim KheilPBM7301176176
(4.)
77.Hana DouškováTBM0659170170
(6.)
78.Adam Prášilnereg.170170
(6.)
79.Jonáš PtáčekTBM0717170170
(6.)
80.Johana ČechováTBM0888169169
(7.)
81.Daniel MudrákTBM0629169169
(7.)
82.Jiří ŠtěpánekLBM5401169169
(7.)
DISK
83.Ondřej ŠtěpánekTBM0809168168
(8.)
84.Vojtěch EliášTBM0604167167
(9.)
85.Michael Pölzelbauernereg.166166
(10.)
86.Šárka HlaváčováTBM7258166166
(10.)
87.Peter MlynárikZBM6526166166
(10.)
88.Filip SchwabTBM0710166166
(10.)
89.Lucie HlaváčováTBM0660165165
(11.)
90.Petr VostalTBM7411164164
(12.)
91.Alena NechutováPZR6969163163
(13.)
92.Andrii Podgaietskyinereg.162162
(14.)
93.Lukáš KyclLBM0300160160
(16.)
94.Milan NechutaPZR7007159159
(17.)
95.Julie PtáčkováTBM0980159DISK159
(17.)
96.Hana Šipošovánereg.159159
(17.)
97.Klára KurečkováABM0657158158
(18.)
98.Jan FuchsTBM7101157157
(19.)
99.Igor Bončinanereg.156156
(20.)
100.Jitka KabáthováZBM5582156156
(20.)
101.Sylva OranyováSJI0751156156
(20.)
102.Viktorie EliášováTBM1052155155
(21.)
103.Gabriel Tomášeknereg.155155
(21.)
104.Milan HenekRBK5307153153
(23.)
105.Jaromír PospíšilPZR4417153153
(23.)
106.Patrik Stixnereg.153153
(23.)
DISK
107.Jarmila Hažmukovánereg.150150
(26.)
108.Michal DvořáčekZBM0513149149
(27.)
109.Miroslav HlavaKON6515149149
(27.)
110.Ladislav JadviščokUOL5101149149
(27.)
111.Jitka TesařováRBK6451148148
(28.)
112.Jakub NavrátilTBM0811148148
(28.)
113.Tereza KubáňováTBM0756148148
(28.)
114.Noël Debehogne Jeannereg.147147
(29.)
115.Václav Skybanereg.147147
(29.)
116.Dita Dvořákovánereg.146146
(30.)
117.Julie BeránkováZBM0956146146
(30.)
118.Vilém VaculínTBM1305145145
(31.)
119.Aneta JágrováRBK0951144144
(32.)
120.Ondřej StejskalLBM8801144144
(32.)
121.Zdeněk Cidlíknereg.144144
(32.)
122.Mikuláš FerenčákZBM0912144144
(32.)
123.Jan PopovičZBM0913143143
(33.)
124.Tony Laurinonereg.142142
(34.)
125.Pavla StaráBOV4251142142
(34.)
126.Nesvadbová Vladislavanereg.141141
(35.)
127.Jošt KroutilTBM0712141141
(35.)
128.Magdaléna Bašeovánereg.141141
(35.)
129.Jiří ŠmídBBM0601140140
(36.)
130.Anna Jedličkovánereg.140140
(36.)
131.Jana Jedličkovánereg.139139
(37.)
132.Matěj RůžičkaKSU0901138138
(38.)
DISK
133.Oskar Sedláknereg.137137
(39.)
134.Zdenka KřížováPZR5051136136
(40.)
135.Jiří NešporTTR0502136136
(40.)
136.Klaudie Neugebauerovánereg.135135
(41.)
137.Tobiáš Neugebauernereg.135135
(41.)
138.Anna Skřivánkovánereg.135135
(41.)
139.Berenika ŠujanováRBK0752135135
(41.)
140.Julie PražanováABM0554132132
(44.)
141.Denisa KrálováTBM0559131131
(45.)
142.Terezie NešporováTTR0852131131
(45.)
143.Lenka Šabatovánereg.131131
(45.)
144.Veronika MazálkováZBM0961129129
(47.)
DISK
145.Alexandra BravenáVBM6155129129
(47.)
146.Pavel VysočanUBM6902129129
(47.)
147.Matyáš MalýTBM0910128DISK128
(48.)
148.Jana ZháňalováTTR6051128128
(48.)
149.Elena TomanováABM6666126126
(50.)
150.Michaela Mudrákovánereg.126126
(50.)
151.Charlotte PeňázováZBM0860125DISK125
(51.)
152.Jakub DvořákBBM0502124124
(52.)
DISKDISK
153.Radka OdehnalováADA7656124124
(52.)
154.Jiří Gawelnereg.120120
(56.)
155.Tereza OdehnalováADA0851117117
(59.)
156.Hana KonečnáBBM63500DISK
157.Hynek Skvařilnereg.0DISK
158.Prokop HanousekTBM06130DISKDISK
159.Jan ŠtěpánekTBM06070DISK
160.Svatava HenkováRBK54540DISK
161.Josef ŠulerTBM60050DISK
162.Pavel Nečasnereg.0DISK
163.David KrálRBKxx020DISK
HDDtop 4Adamna CupVánoční Magnus cupOnos cupKufrování s medvědemHromniční trápeníO-mikronHruška cup
1.František KočaZBM1100790182
(3.)
200
(1.)
190
(2.)
182
(3.)
190
(2.)
200
(1.)
200
(1.)
2.Martin HiklZBM1104746168
(8.)
169
(7.)
182
(3.)
200
(1.)
182
(3.)
182
(3.)
3.Kamila BeránkováZBM1152708172
(5.)
176
(4.)
169
(7.)
170
(6.)
169
(7.)
190
(2.)
168
(8.)
4.Ondřej KynclZBM1003700190
(2.)
168
(8.)
172
(5.)
170
(6.)
5.Jolana BašeováZBM1051672158
(18.)
172
(5.)
166
(10.)
169
(7.)
165
(11.)
6.Julie BeránkováZBM0956645149
(27.)
162
(14.)
168
(8.)
MS166
(10.)
7.Eliška Dohnalovánereg.634144
(32.)
167
(9.)
159
(17.)
164
(12.)
8.Petra SkobováZBM1551602142
(34.)
157
(19.)
141
(35.)
162
(14.)
9.Barbora SchwabováTBM1188538190
(2.)
176
(4.)
172
(5.)
10.Anežka Fedrovánereg.521153
(23.)
DISK168
(8.)
200
(1.)
11.Patrik KubáňTBM1001517157
(19.)
170
(6.)
190
(2.)
12.Alžběta BroschováRBK1151495168
(8.)
164
(12.)
163
(13.)
13.Vašek Tejkalnereg.482155
(21.)
164
(12.)
163
(13.)
14.Jan UrbanSBK1234481157
(19.)
154
(22.)
170
(6.)
15.Tina Brabcovánereg.473156
(20.)
152
(24.)
165
(11.)
16.Lucie MaláTBM1165461141
(35.)
156
(20.)
164
(12.)
17.Jindřich PavelkaMBM1717447135
(41.)
154
(22.)
158
(18.)
18.Matěj ŠichaZBM1002376200
(1.)
176
(4.)
19.Mikuláš FerenčákZBM0912352176
(4.)
176
(4.)
MS
20.Rea CoufalováZBM0953348172
(5.)
176
(4.)
21.Ondřej Nekulanereg.342160
(16.)
182
(3.)
22.Vít JašekABR1111339169
(7.)
170
(6.)
23.Šimon PrášilTTR0901339182
(3.)
157
(19.)
24.Lucie MarkováZBM1351336176
(4.)
160
(16.)
25.Noemi La CarbonaraTBM1156332163
(13.)
169
(7.)
26.František SkřivánekTBM1108330163
(13.)
167
(9.)
27.Lukáš Brabecnereg.326158
(18.)
168
(8.)
28.Martin ŠilarUBM1101322162
(14.)
160
(16.)
29.Kateřina RedlichováRBK1351321160
(16.)
DISK161
(15.)
30.Jitka Travnickovanereg.316159
(17.)
157
(19.)
31.Lukáš CicvárekZBMxxxx315157
(19.)
158
(18.)
32.Eliška Slámovánereg.313154
(22.)
159
(17.)
33.Jasmína Kalinovánereg.311161
(15.)
150
(26.)
34.Vendelín SmítalZBM1203310144
(32.)
166
(10.)
35.Mariana Vrbkovánereg.309154
(22.)
155
(21.)
36.Mikuláš AlešZBM1017308165
(11.)
143
(33.)
37.Štěpán StachoňZBM1212307146
(30.)
161
(15.)
38.Anna AlešováZBM1077306164
(12.)
142
(34.)
39.Jindra Tejkalnereg.306144
(32.)
162
(14.)
40.Matouš SlukaSBK1411304154
(22.)
150
(26.)
41.Zuzana ŠichováZBM1155304151
(25.)
153
(23.)
42.Ema FučíkováVBM1151299143
(33.)
156
(20.)
43.Anna Stehlíkovánereg.294156
(20.)
138
(38.)
44.Mio UrbanSBK1414290139
(37.)
151
(25.)
45.Vojtěch VotavaVLI1201200200
(1.)
46.Adam PrášilSJI0901190190
(2.)
47.Ema Krestovánereg.172172
(5.)
48.Karolína Šulákovánereg.172172
(5.)
49.Jan JaníkUBM1301170170
(6.)
DISKDISK
50.Jakub OtoupalíkTBM1204170170
(6.)
51.Lukáš VenhodaSJI0801169169
(7.)
52.Kryštof JalovýRBK1401168168
(8.)
53.Kateřina JalováRBKxx04168168
(8.)
54.Thea CoufalováZBM1050167167
(9.)
55.Jakub Chaloupkanereg.167167
(9.)
56.Hedvika FrancováTBM1079167167
(9.)
57.Matěj Chaloupkanereg.166166
(10.)
58.Tereza Svobodovanereg.166166
(10.)
59.František Hrabecnereg.166166
(10.)
60.Eliška KroutilováTBM1361166166
(10.)
61.Sára Červinkovánereg.165165
(11.)
62.Tereza KučerováZBM0957165165
(11.)
DISK
63.Meda Smítalovánereg.165165
(11.)
64.Vít Grünwaldnereg.165165
(11.)
65.Radka OdehnalováADA7656164164
(12.)
66.Anna Slavíkovánereg.164164
(12.)
67.Terezie NešporováTTR0852163163
(13.)
68.Eliška PařízkováZBM1150163163
(13.)
69.Jindrich Tejkalnereg.163163
(13.)
70.Xenie Pospelovanereg.162162
(14.)
71.Jakub Sedláček Tobiášnereg.162162
(14.)
72.Vaclav Tejkalnereg.162162
(14.)
73.Matěj Pasekanereg.161DISK161
(15.)
74.Jiří NešporTTR0502161161
(15.)
75.Tadeáš KroutilTBM0928161161
(15.)
76.Filip Jurisanereg.161161
(15.)
77.Anna Šedovánereg.160160
(16.)
78.Klára ChaloupkováZBM1260160160
(16.)
79.Yul Paseka Matějnereg.160160
(16.)
80.Lubomír Kolárnereg.159159
(17.)
81.Jindřich Veteškanereg.159159
(17.)
82.Kryštof Kozelnereg.159159
(17.)
83.Jan Redlichnereg.159DISK159
(17.)
84.Václav HübnerTBM1112158158
(18.)
85.Timotej Marvánnereg.158158
(18.)
86.Adam Travniceknereg.158158
(18.)
87.Vojtěch Veteškanereg.157157
(19.)
88.Jiří Jakubeknereg.156156
(20.)
89.Ella Kutscherauerovánereg.156156
(20.)
90.Šimon Dvořáknereg.155155
(21.)
91.Filip Chromýnereg.155155
(21.)
92.A. Šťastná Danielanereg.155155
(21.)
93.Amálie RůžkováPBM1650155155
(21.)
94.Klára Hanžlovánereg.154154
(22.)
95.Jan Rajnošeknereg.153153
(23.)
96.Irena NěmcováBBM1051153153
(23.)
97.Amálie Klusáčkovánereg.153153
(23.)
98.Martin Skobanereg.153153
(23.)
99.Emma Liščinskánereg.152152
(24.)
100.Lukáš RůžičkaKSU7849152152
(24.)
101.Šimon Stehlíknereg.151151
(25.)
102.Anika Nováčkovánereg.150150
(26.)
103.Martin Slavíknereg.150150
(26.)
104.Klára Jakubkovánereg.149149
(27.)
105.Saša Belton Jakub anereg.148148
(28.)
106.Kryštof Nováčeknereg.148148
(28.)
107.Vilém VaculínTBM1305148148
(28.)
108.Jakub Stehlíknereg.147147
(29.)
109.Ivana TomíčkováTBM1364147147
(29.)
110.Vojtěch Bromnereg.147147
(29.)
111.Ondřej JančaTBM1304146146
(30.)
112.Ondřej Stachoňnereg.146146
(30.)
113.Josef TršPBM1501146146
(30.)
114.Jakub Dvořáknereg.145145
(31.)
115.Tereza Ženkovánereg.145145
(31.)
116.Kristýna JalováRBK1150143143
(33.)
117.Eliška Babulovánereg.141141
(35.)
118.Emma Zapletalovánereg.140140
(36.)
119.Berenika ZelenáZBM1251140140
(36.)
120.Robin Burdiláknereg.139139
(37.)
121.Michaela KozákováTBM1552138138
(38.)
122.Jonáš KarpíšekABM0000137137
(39.)
123.Vojtěch KozákTBM1101136136
(40.)
124.Ester SmítalováZBM1056136136
(40.)
125.Lucie PtáčkováTBM1372134134
(42.)
126.Quido Kasalnereg.0DISK
127.Teodor KönigZBM16160DISK
128.Jáchym FrancTBM11100DISK
129.Wendy P+Š Terka, Verča,nereg.0DISK
130.Vojtěch Sedláčeknereg.0DISK
131.Zuzana JágrováRBK10510DISK

Co je to BZL?

Brněnská zimní liga je společný projekt brněnských oddílů orientačního běhu pod záštitou SK Žabovřesky Brno. Částečně je zaměřen na zimní tréninkovou přípravu již stávajících závodníků, nedílnou součástí je však i popularizace orientačního běhu a všeobecný rozvoj sportu v Brně. Je určený pro všechny bez omezení věku, fyzické výkonnosti či mapových schopností.

Součástí BZL je 10 závodů konaných v městských lokalitách Brna a Blanska – například sídliště, lesoparky a parky. Orientace v tomto prostředí není tak náročná jako v lese, a proto je vhodná i pro účastníky bez zkušeností s orientačním během. Více o orientačním běhu se můžete dozvědět na webu zacitorientak.cz, orientacnisporty.cz či můžete zhlédnout video výše.

Dostupné kategorie

Na každý závod je nutné si vybrat správnou kategorii. U většiny závodů jsou kategorie následující. Muži běhají kategorii H. Ženy bojují v kategorii D. Děti do 10 let mohou absolvovat svoji trať HDD v doprovodu rodičů. Žáci ročníku 2006 a mladší poměřují svoje schopnosti s veterány od 50 let ve společné kategorii ZV.

Startovné

Startovné v termínu pomocí internetové přihlášky stojí 50 Kč, v případě dohlášení až na místě závodu je startovné zvýšeno na 80 Kč. Pokud nemáte vlastní elektronický SI čip pro záznam průběhu kontrol, lze jej zapůjčit na prezentaci. Před cestou na start je nutné dostavit se na prezentaci v centru závodu a zaplatit startovné.

Přihlášky

Pokud není určeno pořadetelem konrétního závodu jinak, je pro přihlašování použit informační systém orientačního běhu - ORIS. Členy registrovaných klubů prosíme, aby i tak platili startovné na místě každý zvlášť. Pokud nejste členem žádného orientačního klubu, můžete využít jednorázové přihlášky po rozkliknutí závodu v systému ORIS. Přihlášky probíhají na každý závod zvlášť, termíny přihlášek a odkaz na přilhlášení naleznete po rozkliknutí konrétního závodu ze seznamu níže. Pokud Vás BZL zaujala, v ORISu vždy najdete aktuální seznam všech OB závodů na celý rok.


Přehled závodů

orientační závod s fintou

městská klasika